صد در صد
نویسنده : نیلوفر حسینی خواه - ساعت ٤:۱۱ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳ خرداد ۱۳٩٠
 

سلام.

آهنگ "صد در صد" همین چند ساعت پیش با صدای حمید داوودی منتشر شد. ترانه ش رو تو یه نیمه شب زمستونی روی ملودی شاهین خسروآبادی نوشتم. هر ترانه ای که روی ملودی نوشتم و پخش میشه، اگر می بینید کوتاهه، دلیلش اینه که ملودی هم همون اندازه بوده.

 

خواننده: حمید داوودی

تنظیم: شاهین خسروآبادی

ترانه: نیلوفر حسینی خواه

 لینک دانلود


 

اون همه روزای خوبو
دوباره یادت میارم*
به خدا قد یه دنیا
حرفای نگفته دارم

تنهام نذار، زجرم نده
ببین چقد
حالم بده
تنهام نذار
، بدون تو
دیوونگیم صد در صده

شاید ازم دلخور شدی
هر چی که هست باید بگی
تنهام نذار
، اگه بری
می میــرم از این زندگی

هر چی بود دیگه تموم شد
لحظه ی آخرم اومد
این همه، صبوری کردم
   نگا کن، چی سرم اومد...

 

* این قسمت رو در اجرا تغییر دادن به : یادم میارم. راستش نمی دونم چرا!

_____________________________________________

دوستان لطفا توجه داشته باشید: آهنگی که به عنوان ورژن جدید آهنگ حقیقت با اجرای مشترک علی عبدالمالکی و شاهین خسروآبادی پخش شده، به عیچ عنوان رسمی نیست و علی عبدالمالکی و شاهین خسروآبادی هیچوقت این آهنگ رو مشترکا اجرا نکردن!

متاسفانه فرد یا افرادی از لینکی که چند هفته پیش به عنوان ماکت یا درواقع دموی این آهنگ با صدای شاهین خسروآبادی در فیس بوک (پروفایل و فن پیج شاهین خسروآبادی)  قرار گرفته بود و فقط قسمت کوتاهی از آهنگ توش خونده شده بود سو استفاده کردند و بصورت کاملا آماتور، ورژن اصلی رو با دمو میکس کردند و به عنوان یه ورژن جدید پخش کردند. ضمن اینکه صدای شاهین خسروآبادی رو در ورژن دمو برای هماهنگ شدندش با ورژنی که علی عبدالمالکی اجرا کرده، دستکاری کردند. اینکار به قدری غیر حرفه ای انجام شده که احتمالا هر کسی بشنوه متوجه رسمی نبودن این آهنگ میشه. واقعا چی میشه گفت؟


 
 
 Site Meter