بهم مدیونی
نویسنده : نیلوفر حسینی خواه - ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳ امرداد ۱۳٩٠
 

سلام.

بهم مدیونی امشب پخش شد. من این کارو خیلی دوست دارم. پیشنهاد می کنم گوش کنید نه به خاطر ترانه ی من...اگه شعرش مال من نبود باز هم این کار رو دوست داشتم :)

 

بهم مدیونی

خواننده: علی ارشدی

آهنگ و تنظیم: حمید احدی

ترانه : نیلوفر حسینی خواه

لینک دانلود (کیفیت ۳۲۰) -  لینک دانلود (کیفیت ۱۲۸)

 

به نارفیق ترین رفیق های نیمه راه. کسانی که ارزش احساسِ همراهشون انقدر براشون پایینه که به داشتن یک همراه بسنده نمیکنن! کسانی که حتی اگر دلشون با یه آدم باشه باز هم باید بازیچه هایی داشته باشن، همه چیز براشون مثل بازیه، که حتما باید توش برنده باشن. کسانی که آگاهانه وجود کسی رو در کنارشون نادیده می گیرن، عذابش میدن، دروغ های بزرگ میگن، همه چیز رو هزار جور توجیه می کنن و در اخر اسم خودشونو می ذارن انسانِ با وجدان! :


چه جوری روت میشه تو چشای من نگا کنی؟
با یه مشت دروغِ تازه سرِ حرفــو وا کنی؟

تو جـوابِ اعتمـــادو با خیـــــانت دادی
منو به گریه ی بی اراده عــــادت دادی

واسه این روزای نیمه جون بهم مـدیــونی
واسه این عــذابِ بی امون بهم مـدیــونی

باورم نمیشه...لعــــنت به منِ دیـــوونه
کی می خواد عمر هدر رفته مو برگردونه؟

اون همه سوال بی جواب و حرفِ بی حساب
منو ذره ذره کُشتی، خودمو زدم به خواب

حیف احساسی که تو دستای تو نفس برید
اون روزا به جز خدا هیچکی به دادم نرسید


مطمئن بـاش که یه روز تقـاصشو پس میدی
مث من تمـــــوم زندگیــــتو از دس میدی

 واسه این روزای نیمه جون بهم مـدیــونی
واسه این عــذابِ بی امون بهم مـدیــونی

باورم نمیشه...لعــــنت به منِ دیـــوونه
کی می خواد عمر هدر رفته مو برگردونه؟

...

خدا همچین حس و حالی رو برای هیچکس نخواد...شاید خیلی ها این حالو خوب بفهمن...خیلی خوب.

 

 

خوشبختانه این ترانه بدون هیچ تغییری اجرا شد. جالبیش این بود که من حتی در مورد تنظیم و اجرا هم نظر دادم و نظراتم هم اعمال شد :) کلا همه ی تصمیمات رو گروهی گفتیم و همین کار رو قشنگ تر می کنه برام.

این اولین کار علی ارشدی به حساب میاد. من به صدای ایشون اعتماد داشتم و از اجرای ترانه هم خیلی راضی هستم . ایشون قبلا آواز کار می کردن و در کل فنون آواز و خوانندگی رو می دونن. حالا هم که به سبک پاپ رو آوردن به خاطر همون تمرینات قبلی یه خواننده ی آماتور به حساب نمیان. به نظر من کار اول ایشون با اینکه سنشون هم زیاد نیست از چندمین کار خیلی ها بهتر اجرا شده. :) ترانه رو اختصاصی برای ایشون نوشته بودم. این مضمون رو خواسته بودند.

در مورد حمید احدی احتیاج نیست توضیح خاصی بدم چون کارهای زیادی ازش پخش شده تا حالا. آخرین کارش تنظیم آهنگ سامان قیاس بود به اسم "اشتباه از من بود" که جدیدا پخش شد و تنظیم واقعا قشنگی داشت.

اولین همکاری من و حمید احدی بر می گرده به آهنگ "چقد عوض شدی" و "کی می خواد مثل تو باشه" در آلبوم حرمت که اسفند ۸۸ پخش شده بود. کارهای زیادی با هم داریم که به مرور زمان پخش میشن...و من تا الان که اتود ها رو شنیدم از همه شون راضیم. اکثرا ترانه های جوششی هستن که روی ملودی نوشته نشدن...از قبل نوشته بودم و بعد واگذار کردم. اون کارارو خیلی دوست دارم. یه چند تا کار روی ملودی هم با هم داریم :)

امیدوارم بقیه هم از این کار به اندازه ی من لذت ببرن :)

ممنون از همراهیتون


 
 
 Site Meter